[fibosearch]
Same-day slots ★★★★★4.7(7)

Local Pabho/Pabda/Pavda Fish (Cleaned)

500 g – 1 kg · 3 options

From ₹330 ₹350 6% off

₹66.0/100 g

Fresh and carefully cleaned Pabho/Pabda fish, selected for quality and freshness. We clean the fish by gently removing the internal waste through the mouth, keeping the fish intact and ready for cooking. Freshly cleaned and hygienically handled by Fooppers for a perfect meal.

4.7(314)Google Reviews

Choose your cuts & quantities

500 g 6% OFF
0
500 g ₹330 ₹350 ₹66.0/100 g
750 g 5% OFF
0
750 g ₹500 ₹525 ₹66.7/100 g
1 Kg 18% OFF
0
1 Kg ₹660 ₹800 ₹66.0/100 g

Product details

Quantity
750 g | 1 Kg | 500 g

Similar products

See all products

Top products in this category

See all products

People also bought

See all products

7 reviews for Local Pabho/Pabda/Pavda Fish (Cleaned)

4.7
Based on 7 reviews
5
85
85%
4
0%
3
14
14%
2
0%
1
0%
1-5 of 7 reviews
  1. +
    (0) (0)
  2. MM
    (0) (0)
  3. KD
    (0) (0)
  4. B

    Very fresh and tasty fish

    (0) (0)
  5. AB
    (0) (0)
Add a review
You must be logged in to post a review Log In
Multiple weights from ₹330 Inclusive of all taxes
Local Pabho/Pabda/Pavda Fish  (Cleaned)
You're viewing: Local Pabho/Pabda/Pavda Fish (Cleaned) Price range: ₹330.00 through ₹660.00
Select options

Add ₹1,500 more for free delivery

Cart 0 items