[fibosearch]

Local Rou/Rohu/Rui Fish, 2-3 Kg Size (Cut Pieces, Without Head) | Best for Tenga & Light Curry

Same-day slots ★★★★★5(9)

Local Rou/Rohu/Rui Fish, 2-3 Kg Size (Cut Pieces, Without Head) | Best for Tenga & Light Curry

500 g – 2 kg · 4 options

From ₹250 ₹280 11% off

₹50.0/100 g

Note: Up to 30% reduction in weight after cutting and cleaning.

4.7(314)Google Reviews

Choose your cuts & quantities

500 g 11% OFF
0
500 g ₹250 ₹280 ₹50.0/100 g
750 g 7% OFF
0
750 g ₹350 ₹375 ₹46.7/100 g
1 Kg 8% OFF
0
1 Kg ₹460 ₹500 ₹46.0/100 g
2 Kg 12% OFF
0
2 Kg ₹880 ₹1,000 ₹44.0/100 g

Product details

Quantity
500 g | 750 g | 1 Kg | 1.5 Kg | 2 Kg

Similar products

See all products

Top products in this category

See all products

People also bought

See all products

9 reviews for Local Rou/Rohu/Rui Fish, 2-3 Kg Size (Cut Pieces, Without Head) | Best for Tenga & Light Curry

5.0
Based on 9 reviews
5
100
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
1-5 of 9 reviews
  1. MT
    (0) (0)
  2. MS
    (0) (0)
  3. A

    I request you to include choice of thinner slices of the fish. The slices were too thick for us to get a crispy fish fry

    (0) (0)
  4. AC
    (0) (0)
  5. NK
    (0) (0)
Add a review
You must be logged in to post a review Log In
Multiple weights from ₹250 Inclusive of all taxes
Local Rou/Rohu/Rui Fish, 2-3 Kg Size (Cut Pieces, Without Head) | Best for Tenga & Light Curry
You're viewing: Local Rou/Rohu/Rui Fish, 2-3 Kg Size (Cut Pieces, Without Head) | Best for Tenga & Light Curry Price range: ₹250.00 through ₹880.00
Select options

Add ₹1,500 more for free delivery

Cart 0 items